Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія ULA готується до запуску місії USSF-8 Космічних сил США

На 21 січня заплановано запуск місії Командування космічних систем Космічних сил США USSF-8 в інтересах національної безпеки США за «Програмою геосинхронной космічної ситуаційної обізнаності» (Geosynchronous Space Situational Awareness Program, GSSAP).

10 січня два КА програми GSSAP, встановлені в обтічник корисного навантаження довжиною 17,7 футів (5,4 м), були доставлені до центру вертикальної інтеграції (VIF) компанії ULA на космодромі Космічних сил США на мисі Канаверал і були підняті на борт РН Atlas V.

Технічні спеціалісти підключили корисне навантаження до ракети-носія. Остаточні випробування та електричні перевірки будуть проведені до того, як ракета висотою 196 футів (59,7 м) буде переміщена до космічного стартового комплексу-41 для запуску.

Це має стати 75-й запуск РН Atlas V з мису Канаверал, а також третій запуск за програмою GSSAP після успішного використання РН Delta IV Medium+ компанії ULA у липні 2014 та серпні 2016 року для розгортання перших двох пар супутників космічного спостереження.

Супутники GSSAP забезпечують спостереження об’єктів у космосі без перешкод через погоду чи атмосферні спотворення, які можуть обмежити наземні спостереження. Це дозволяє точніше відстежувати та характеризувати створені людиною об’єкти на орбіті.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України