Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Synspective об’явила терміни запуску свого супутника StriX-β на ракеті компанії Rocket Lab

10 лютого японська компанія Synspective Inc., що спеціалізується на наданні супутникових даних та аналітичних рішень на основі радарів із синтезованою апертурою (SAR), оголосила офіційний графік запуску свого другого SAR-супутника StriX-β.

Вікно запуску визначено протягом 14-денного терміну, починаючи з 28 лютого. Точна дата та час старту будуть визначені пізніше. Запуск може бути перенесений або скасований через непередбачені погодні умови або інші ускладнення.

Запуск буде здійснено за допомогою ракети-носія Electron компанії Rocket Lab зі стартового комплексу на півострові Махіа у Новій Зеландії. Супутник StriX-β буде єдиним корисним навантаженням з цільовою орбітою висотою 561 км.

StriX-β стане другим демонстраційним супутником компанії після StriX-α, який був запущений у грудні 2020 року.

У цьому році Synspective планує запустити комерційний прототип супутника StriX-1. До 2023 року компанія планує мати шість супутників, а в подальшому – угруповання з 30 супутників, що забезпечить широкомасштабне високочастотне спостереження Землі.

Компанія Synspective планувала запустити свій другий супутник, StriX-β, російською ракетою «Союз-2» у 2021 році, але через зміни в графіку запусків ракети відмовилась від цього.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України