Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Starfish Space залучила $ 7 млн на розробку космічного буксиру Otter

28 вересня стартап Starfish Space заявив, що отримані інвестиції в розмірі $ 7 млн буде використовувати для прискорення розвитку свого повністю електричного космічного апарату Otter. Компанія має намір здійснити перший запуск Otter у 2023 або 2024 роках.

«Розроблюваний космічний апарат Otter має бути дешевшим і меншим за розмірами, ніж обслуговуючі космічні кораблі, які зараз мають на орбіті компанії Northrop Grumman та Astroscale», – заявив співзасновник компанії Starfish Space і колишній інженер компанії Blue Origin Тревор Беннетт (Trevor Bennett).

За словами представників Starfish Space, космічні буксири Otter призначені не тільки для обслуговування космічних кораблів на різних орбітах, вони також можуть бути інтегровані в автономну інфраструктуру робототехніки, підтримуючи виробництво, збирання сміття, видобуток корисних копалин та інші майбутні можливості в космосі.

Наразі підприємство здійснює польотні тестування свого програмного забезпечення Cephalopod для операцій зближення та стикування (rendezvous, proximity operations and docking, RPOD) на двигунах, які встановлені на демонстраційній місії космічного апарату компанії Orbit Fab, призначеного для заправки паливом супутників на низькій орбіті Землі.

Нещодавно компанія Orbit Fab оприлюднила плани запустити місію орбітальної заправки супутників на геостаціонарну орбіту наприкінці 2022 або на початку 2023 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України