Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Satellogic розширює партнерство з Amazon Web Services

6 жовтня компанія Satellogic, яка займається спостереженням за Землею, оголосила про те, що вона буде використовувати службу наземних станцій Amazon Web Services для управління своїми супутниками та завантаження даних з космосу.

Засновник Satellogic Еміліано Каргієман (Emiliano Kargieman) та директор аерокосмічної та космічної галузі Amazon Web Services Клінтон Крозьє (Clinton Crosier) оголосили про угоду на симпозіумі GEOINT 2021 року.

Угода з Satellogic є значною перемогою для AWS, яка конкурує з хмарним провайдером Microsoft Azure за клієнтів космічної галузі, які керують супутниковими угрупованнями. Satellogic має 17 комерційних супутників на низькій орбіті Землі і планує збільшити своє угруповання до більш ніж 300 супутників до 2025 року.

Наземна станція Amazon – це керований сервіс, який дозволяє супутниковим операторам приймати супутникові дані та інтегрувати їх з додатками та іншими даними в хмарі AWS. Сервіс залучив стартапи та комерційних клієнтів, які не хочуть інвестувати у власну наземну інфраструктуру. Оператори платять AWS лише за потужності, які вони використовують.

Satellogic заявляє, що партнерство з AWS знаменує собою ще один крок у розширенні компанії на комерційний і державний ринки, який також включає надання послуг з аналізу зображень і даних відповідно до графіка контрактів Адміністрації загальних служб США (General Services Administration, GSA).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України