Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Satellogic оголошує про стратегічне партнерство з Palantir Technologies

1 лютого компанія Satellogic Inc., лідер у галузі збирання супутникових зображень із субметровою роздільною здатністю, оголосила про нове партнерство з компанією Palantir Technologies Inc., провідним виробником операційних систем для сучасного підприємства. Згідно з угодою, Satellogic використовуватиме платформу Palantir Foundry, прискорюючи бізнес-процеси, швидку доставку продуктів із зображенням, навчання моделі штучного інтелекту (AI) та інтеграцію даних на рівні підприємства. Урядові та комерційні клієнти компанії Palantir отримають доступ до API-інтерфейсу платформи Aleph компанії Satellogic для використання можливостей програмного забезпечення Palantir MetaConstellation та Edge AI.

Нинішнє оголошення ґрунтується на існуючій співпраці між Satellogic та Palantir щодо розгортання унікальних можливостей штучного інтелекту на орбітальному рівні. Минулого року Satellogic співпрацювала з Palantir для розгортання та тестування платформи Palantir Edge AI на борту супутників Satellogic NewSat. Ця успішна ітерація включала оновлення вбудованого штучного інтелекту супутника в реальному часі, що уможливило його використання з надмалою затримкою в інтересах морського транспорту. Клієнти Palantir і Satellogic незабаром отримають доступ до платформи Edge AI, яка працює на супутниках Satellogic.

Очікується, що стратегічне партнерство розширить можливості обох компаній у наданні послуг клієнтам у цій галузі завдяки поєднанню передових технологій супутникових зображень, штучного інтелекту Edge AI та рішень на основі даних.

Платформа Palantir Foundry ще більше покращить процес обробки зображень Satellogic, надаючи клієнтам можливість отримувати досконалі зображення та геопросторові продукти. Крім найкращих зображень, Palantir Foundry дозволить компанії Satellogic пропонувати клієнтам аналітичну інформацію на основі обробки зображень штучним інтелектом, що прискорить процес навчання, ітерації та розгортання для нових моделей.

Це також дозволить Satellogic впровадити операційну систему компанії для всіх даних, створених Satellogic, щоб діяти як єдиний репозиторій для оптимізації супутникового угруповання. Репозиторій буде інтегрувати аналітику по всьому інформаційному ланцюжку від відстеження компонентів через супутникову телеметрію, аж до якості зображення, експлуатаційних витрат і отримання прибутку.

Satellogic зможе надати доступ до API-інтерфейсу своїм партнерам і постачальникам, щоб вони могли завантажувати дані безпосередньо на платформу Foundry для навчання алгоритму, а також розробки рівня даних та аналітики. Очікується, що це прискорить вихід Satellogic на ринок інформаційних продуктів, спростить управління процесами та ще більше розширить передачу клієнтам даних, необхідних для щотижневих і щоденних оновлень.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України