Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Astra оголосила очікувані дату першого запуску своєї РН Rocket 3.3 з Флориді

1 лютого компанія Astra Space оголосила, що планує запустити свою ракету-носій зі стартового комплексу 46 космодрому Космічних сил США на мисі Канаверал у Флориді 5 лютого з отриманням ліцензії на запуск від Офісу комерційного космічного транспорту Федерального авіаційного управління (Federal Aviation Administration’s Office of Commercial Space Transportation), яке компанія очікує до 4 лютого. Тригодинне вікно запуску відкривається о 13:00 EST, із можливістю резервного запуску 6 лютого.

Astra планує запустити чотири супутники-кубесати за контрактом NASA на своєї ракеті-носії Rocket 3.3.

6 грудня 2021 року Astra оголосила, що її наступний запуск відбудеться з мису Канаверал після проведення попередніх запусків з Тихоокеанського космічного комплексу на Алясці (острів Кадьяк). Компанія здійснила чотири спроби орбітальних запусків, остання з яких, 20 листопада 2021 року, була першою успішною та вийшла на орбіту.

Черговий запуск стане першою місією Astra з корисним навантаженням місії під назвою Educational Launch of Nanosatellites (ELaNa) 41 від NASA. У грудні 2020 року Агентство уклало контракт з Astra на суму $ 3,9 млн на запуск в рамках конкурсу Venture Class Launch Services (VCLS) Demo 2.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України