Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Rocket Lab планує суборбітальний запуск своєї випробувальної ракети-носія HASTE

13 червня Центр польотів NASA «Уоллопс» (NASA Wallops Flight Facility) повідомив, що у період з 15 по 20 червня з космодрому «Уоллопс» (Wallops Range) заплановано запуск, який здійснюватиме компанія Rocket Lab. При цьому, прямої трансляції запуску не планується, та центр відвідувачів космодрому «Уоллопс» не буде відкритий.

Навігаційні попередження про закриття повітряного та морського простору свідчать, що у період з 16 по 21 червня зі стартової площадки №2 космодрому «Уоллопс» компанія Rocket Lab проведе випробувальний суборбітальний запуск своєї ракети HASTE.

Ракета HASTE (Hypersonic Accelerator Suborbital Test Electron) – суборбітальна випробувальна ракета-носій, створена на основі ракети-носія Electron. Ракета HASTE забезпечить можливості суборбітальних льотних випробувань з високою частотою запусків для просування розвитку технологій гіперзвукових систем.

Компанія Rocket Lab офіційно представила ракету HASTE 17 квітня, також було заявлено, що перший запуск нової ракети заплановано на першу половину 2023 року для конфіденційного клієнта.

Ракета HASTE буде в основному експлуатуватися Rocket Lab National Security (RLNS), дочірньою компанією Rocket Lab, створеною для обслуговування унікальних потреб оборонної та розвідувальної спільноти США та їх союзників.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України