Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Redwire постачатиме компоненти для орбітального буксира Blue Ring

Компанія Redwire постачатиме сонячні панелі та інші компоненти для орбітального буксира (orbital transfer vehicle, OTV) Blue Ring, який розробляє компанія Blue Origin.

22 січня компанія Redwire оголосила про виграш контракту з Blue Origin на постачання чотирьох систем Roll-Out Solar Array (ROSA), а також камер і блоків розподілу електроенергії. Компанії не розголошують вартість контракту та терміни постачання компонентів Redwire.

У жовтні минулого року компанія Blue Origin оприлюднила проєкт Blue Ring, назвавши його «космічною платформою, орієнтованою на забезпечення космічної логістики та доставки» з середньої навколоземної орбіти у навколомісячний простір. Орбітальний буксир розрахований на перевезення до 3000 кг корисного навантаження, включаючи як розміщені на його борту корисні навантаження, так і космічні апарати, що в подальшому будуть розгортатися на орбіті призначення.

Компанія, яка протягом року натякала, що працює над якимось космічним буксиром, оприлюднила небагато іншої інформації про Blue Ring, зокрема про те, коли вона очікує, що транспортний засіб буде введено в експлуатацію. На ілюстрації космічного апарата, опублікованій компанією Blue Origin минулого року, дійсно були зображені сонячні батареї, схожі на системи ROSA, розроблені Redwire.

Blue Ring є останнім замовником системи ROSA, версії якої використовувалися в місії NASA Double Asteroid Redirection Test (DART) і були встановлені на Міжнародній космічній станції (МКС). Розроблюваний модуль Power and Propulsion Element для майбутньої пілотованої космічної станції на орбіті Місяця Lunar Gateway також буде використовувати ROSA.

«Redwire пишається тим, що є ключовим фактором реалізації місії для інноваційної платформи Blue Ring, – сказав Майк Голд, директор з розвитку компанії Redwire, коментуючи укладення контракту. – Широта можливостей, які Redwire надає для Blue Ring, ґрунтується на багаторічному досвіді космічних польотів і непохитній відданості інноваціям і надійності».

Цей контракт – не перша спільна робота двох компаній. Redwire є партнером у реалізації, очолюваного компаніями Blue Origin і Sierra Space, проєкту комерційної космічної станції Orbital Reef, яка має прийти на заміну МКС після виведення останньої з експлуатації.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України