Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Northrop Grumman вибирає компанію Mynaric як «стратегічного постачальника» космічного лазерного зв’язку

1 листопада німецька компанія Mynaric, виробник обладнання для лазерного зв’язку, оголосила, що її було обрано стратегічним постачальником для компанії Northrop Grumman. Партнерство з провідним підрядником Пентагону Northrop Grumman є важливим для Mynaric, яка здійснює кроки для просування на ринку США, зокрема в державному та оборонному секторах.

«Уряд США є рушійною силою для розгортання можливостей лазерного зв’язку в космосі», – заявив генеральний директор компанії Mynaric Бюлент Алтан (Bulent Altan).

У компанії заявили, що угода надає Northrop Grumman «гарантований і привілейований доступ» до продуктів і послуг Mynaric, і розраховують, що протягом п’яти років компанія Northrop Grumman придбає обладнання на суму мінімум $ 35 млн.

Northrop Grumman обрала Mynaric у процесі конкурсних торгів. Компанія Mynaric заявила, що подала заявки на низку державних космічних програм компанії Northrop Grumman «загальною вартістю в десятки мільйонів».

В компанії Mynaric повідомили, що початком «нових відносин» з Northrop Grumman стане придбання оптичних комунікаційних терміналів CONDOR Mk3 для супутників, які забезпечують швидкість передачі даних від 100 мегабіт на секунду до 100 гігабіт на секунду.

Згідно з угодою, Mynaric і Northrop Grumman будуть спільно розробляти та пропонувати лазерні комунікаційні рішення для урядових космічних програм США. «Mynaric буде ексклюзивно розробляти та продавати компанії Northrop Grumman індивідуальні продукти для цього конкретного сегменту ринку».

Компанія Mynaric виробляє лазерні комунікаційні термінали для повітряних, космічних, наземних, морських і підводних платформ, але «на найближчу перспективу акцент робиться на космічній продукції для потреб і місій уряду США», – повідомили в компанії.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України