Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Maxar продовжує угоди з трьома міжнародними замовниками у сфері оборони та розвідки

23 грудня компанія Maxar Technologies, постачальник комплексних космічних рішень і безпечної, точної геопросторової розвідки, оголосила про продовження контрактів з трьома міжнародними замовниками у сфері оборони та розвідки.

Ці три угоди на суму понад $ 100 млн розширюють можливість цих клієнтів безпосередньо отримувати та завантажувати супутникові зображення якості 30 см на свої наземні станції з діючого супутникового угруповання в рамках Програми прямого доступу компанії Maxar. Ця програма дає змогу клієнтам у сфері безпеки, оборони та розвідки, а також комерційним замовникам, отримати доступ до найсучасніших у світі супутників ДЗЗ за зашифрованими каналами зв’язку, гарантованою доступністю та правами на розповсюдження даних, які відповідають потребам.

Один із контрактів надає прямий доступ до супутників Maxar наступного покоління WorldView Legion, перший з яких, як очікується, буде запущений у період з 15 травня по 13 червня 2022 року. Це другий контракт компанії щодо угруповання WorldView Legion.

«Міжнародні клієнти Maxar у сфері оборони та розвідки продовжують покладатися на неперевершену якість наших зображень, щоб відповідати критичним вимогам національної безпеки», – сказав Тоні Фрейзер, виконавчий віце-президент Maxar. «Наше довгострокове партнерство та глибоке розуміння місій замовників допомогли нам розробили супутники WorldView Legion, і ми дуже задоволені тим попитом, що спостерігаємо. Збільшення можливостей збирання приносить користь не лише додаткам для моніторингу, але й прискорить нашу здатність сформувати 3D-модель земної кулі, розуміти точні зміни та надавати аналітичні дані на основі штучного інтелекту в актуальні для місій строки».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України