Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія L3Harris побудує геостаціонарні метеорологічні супутникові датчики для Японії

13 квітня компанія L3Harris Technologies повідомила про отримання контракту на постачання геостаціонарних інструментів візуалізації та зондування нового покоління для Японського метеорологічного агентства (JMA), які будуть точніше контролювати та прогнозувати суворі погодні явища. Нагорода продовжує спадщину L3Harris щодо виробництва критично важливих космічних метеорологічних приладів для Японії.

Згідно з умовами контракту, укладеного з Mitsubishi Electric Group, L3Harris побудує та поставить вдосконалений формувач зображення та ехолот для супутника JMA Himawari-10. Формувач зображення використовуватиме таку ж технічну платформу, як і вдосконалений базовий формувач зображення Advanced Baseline Imager (ABI), виготовлений компанією L3Harris для супутника Geostationary Operational Environmental Satellite-R (GOES-R) Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA). Формувач зображення також матиме удосконалення порівняно з його попередником для супутників Himawari-8/-9, у тому числі спеціалізовані японські спектральні діапазони, щоб надавати міжнародній спільноті найсучаснішу геостаціонарну інформацію про погоду.

Додавання гіперспектрального інфрачервоного ехолота наступного покоління до місії Himawari-10 забезпечить покращену точність прогнозування погоди та покращений моніторинг навколишнього середовища для екстремальних погодних явищ, що впливають на Японію. Це включає в себе можливість точних вимірювань, таких як температура, вологість і тиск у всій атмосфері.

«Досвід L3Harris у постачанні найсучасніших метеорологічних інструментів у світі продовжує підтверджуватися міжнародною співпрацею, подібною до цієї з Mitsubishi Electric Group для задоволення критичних потреб Японії у погодних даних, – сказав Ед Зойсс (Ed Zoiss), президент напрямку Space and Airborne Systems компанії L3Harris. – Наші можливості наступного покоління дозволять синоптикам приймати кращі рішення в режимі реального часу, щоб протистояти загрозі суворої погоди та стихійних лих у Японії та більшій частині Азіатсько-Тихоокеанського регіону».

L3Harris є провідним у галузі постачальником датчиків погоди, якими користуються клієнти зі США та інших країн, включаючи Японію та Південну Корею. Ця функціональна сумісність дозволяє обмінюватися геостаціонарними погодними даними по всьому світу.

«Цей контракт підтверджує роль L3Harris як надійного партнера, який постачає передові метеорологічні супутникові технологій для цивільних, комерційних і міжнародних ринків і демонструє наше прагнення розвивати та вдосконалювати можливості наших клієнтів у майбутньому, – сказав Роб Мітревскі (Rob Mitrevski), віце-президент і генеральний директор напрямку Spectral Solutions компанії L3Harris. – Протягом понад 60 років ми з гордістю розробляємо для таких клієнтів, як Mitsubishi Electric Group і JMA, критично важливу технологію, яка вдосконалює науку про клімат, збільшуючи час попередження про несприятливі погодні умови та, зрештою, рятуючи життя».

Формувач зображення і ехолот для супутника Himawari-10 будуть розроблені та виготовлені на заводах L3Harris у Форт-Вейні, штат Індіана.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України