Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Kleos уклала партнерську угоду з компанією Satellogic

Компанія Kleos Space, яка надає дані космічної радіочастотної розвідки як послугу (data-as-a-service, DaaS), уклала партнерську угоду з компанією Satellogic, що займається геопросторовою аналітикою, для спільної участі у проведенні державних та комерційних тендерів.

Satellogic є провідним постачальником супутникових зображень високого просторового розрізнення для урядових і комерційних клієнтів у всьому світі, і наразі має 17 супутників на низькій навколоземній орбіті. Її платформа високочастотного спостереження Землі з високим просторовим розрізненням покращує доступ до достатньо недорогих геопросторових даних.

У рамках партнерства радіочастотні дані Kleos будуть поєднуватися з іншими типами даних спостережень за Землею в якості комплексної розвідки та спостереження (intelligence, surveillance and reconnaissance, ISR). Інтегровані набори даних покращують ситуаційну обізнаність і надають важливу інформацію, що дає змогу державним замовникам приймати масштабні рішення. Партнерство відкриває двері для співпраці щодо поточних можливостей, а також розширення багатьох можливостей у майбутньому.

Керівник відділу доходів компанії Kleos Ерік фон Екартсберг (Eric von Eckartsberg) сказав: «Satellogic є постачальником додаткових геопросторових даних та аналітики, і ми використовуємо наші комбіновані продукти та технології для забезпечення широкомасштабних державних та комерційних тендерів. Процес просування тендерних можливостей очолить Satellogic, і ми з нетерпінням чекаємо можливості підтримати їх за допомогою наших точних радіочастотних даних геолокації, технології на низькій орбіті та галузевих ноу-хау. Ми дуже сподіваємося відкрити нові можливості завдяки поєднанню цих наборів даних і впевнені, що наші клієнти, як державні, так і комерційні, отримають значні переваги».

Коментуючи партнерство, президент Satellogic North America Метт Тірман (Matt Tirman) сказав: «Співпраця є ключем до розвитку геопросторових технологій для складних місій глобального масштабу. Ми віримо, що це партнерство прискорить розробку та розгортання проривних можливостей ISR для забезпечення більш ефективних та своєчасних стратегій виявлення та зменшення виникаючих загроз».

Радіочастотні геолокаційні дані Kleos покращують можливості урядів і комерційних структур з виявлення незаконної діяльності, включаючи піратство, контрабанду наркотиків і людей, а також проблеми з безпекою кордонів. Глобальні дані Kleos про діяльність доповнюють існуючі комерційні набори даних, оскільки вони не покладаються на наявність систем позиціонування, таких як GPS або AIS. Після запуску 8 супутників, можливості місій патрулювання та спостереження (Patrol and Observer Missions) збільшать щоденне глобальне покриття компанії Kleos на 119 млн км².

Очікується, що до 2023 року Satellogic розширить своє угруповання до 60+ супутників на орбіті для щотижневого глобального покриття та до 2025 року – до 200+ для щоденного глобального покриття. Кожен супутник має добову потужність збору даних з площі 300 000 км² і здатний надавати мультиспектральні зображення високого просторового розрізнення, гіперспектральні зображення та повномасштабне відео.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України