Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Impulse Space зосереджується на розробці орбітальних буксирів

Компанія Impulse Space, яку у 2021 році утворив колишній головний інженер-розробник ракетних двигунів компанії SpaceX Том Мюллер (Tom Mueller), націлена на наданні послуг з доставки корисних навантажень клієнтів на своїх космічних буксирах на визначені орбіти.

Оскільки компанія SpaceX розробляє свою надважку ракету Starship, Т. Мюллер, який залишив компанію наприкінці 2020 року, вирішив зробить ставку на те, що наступна глава космічної економіки буде зосереджена не на тому, як дістатися космосу, а на можливостях бізнесу на орбіті.

У той час як невеликий ринок запусків був більш привабливим кілька років тому, за словами Мюллера, спільні місії запусків (типу Transporter компанії SpaceX) є набагато більш економічно рентабельними. За його оцінкою, ринок космічних буксирів, враховуючи можливості Starship, до кінця десятиліття становитиме приблизно $ 8 млрд.

Минулого року Impulse Space залучила $ 30 млн початкового фінансування від інвестиційних компаній Founders Fund та Lux Capital. На даний час компанія розпочинає інвестиційний раунд серії A.

Перший космічний апарат компанії, Mira, буде виведений на орбіту у місії Transporter 9 на ракеті Falcon 9 компанії SpaceX у жовтні.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України