Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Gainey McKenna & Egleston оголосила про подання колективного позову проти Astra Space, Inc

Юридична компанія Gainey McKenna & Egleston оголосила, що проти компанії Astra Space, Inc. подано колективний позов до Окружного суду США по Південному округу Нью-Йорка від імені інвесторів, які придбали звичайні акції Astra Space у період з 2 лютого по 29 грудня 2021 року.

Згідно з прес-релізом від 10 лютого, у позові стверджується, що компанія Astra Space зробила неправдиві та/або оманливі твердження та/або не розкрила інформацію відносно того, що:

1) компанія не здатна запустити ракету з жодного з космодромів;

2) компанія значно завищила свій адресний ринок;

3) компанія переоцінила ефективність своїх проєктів та їх надійність;

4) компанія значно завищила свої плани щодо диверсифікації та невірно представляла дані про розвиток свого супутникового угруповання;

5) як наслідок, публічні заяви відповідачів були суттєво неправдивими та/або вводили в оману інвесторів.

У позові стверджується, що інвесторам було завдано збитків, коли правдива детальна інформація потрапила на ринок.

Довідково: 10 лютого о 15.00 за східним часом ракета Rocket 3.3 компанії Astra Space стартувала з мису Канаверал, штат Флорида. Другий ступінь ракети вийшов з-під контролю відразу після відокремлення від нижнього ступеня, і пізніше Astra Space підтвердила, що запуск не вдався. Компанія не відразу надала більше подробиць про невдачу, четверту з п’яти спроб орбітального запуску. Ракета несла чотири кубсати, що були оплачені NASA в рамках програми Venture Class Launch Services. Після чергової невдачі акції Astra Space впали в ціні на 26%. Коли на початку 2021 року Astra Space оголосила про намір вийти на ринок шляхом злиття зі SPAC, ця угода оцінила компанію в $ 2,1 млрд. На момент закриття торгів 11 лютого 2022 року ринкова капіталізація Astra становила трохи більше $ 850 млн.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України