Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Федеральна авіаційна адміністрація США перенесла розгляд дозволу а запуск космічного корабля Starship на кінець березня

Перший орбітальний запуск космічного корабля Starship компанії SpaceX перенесено принаймні ще на місяць.

Компанія SpaceX має на меті запустити цю важливу випробову місію відразу після того, як Федеральна авіаційна адміністрація США (FAA) завершить екологічну оцінку випробувального центру Starbase компанії SpaceX у південно-східному Техасі, де компанія створює, тестує та планує запускати кораблі Starship.

Спочатку ця оцінка мала бути представлена до 31 грудня 2021 р. Але за кілька днів до кінцевого терміну FAA перенесла орієнтовну дату завершення на 28 лютого, посилаючись на необхідність подальших консультацій з іншими агенціями та врахування тисяч громадських коментарів, поданих на проект оцінки, оприлюднений у вересні.

І 14 лютого FAA оголосило, що остаточний звіт знову відкладено, цього разу на 28 березня, щоб дати ще більше часу для розгляду коментарів та міжвідомчих консультацій.

Зміна часової шкали, ймовірно, не стане шоком для SpaceX та її генерального директора Ілона Маска. Під час представлення Starship минулого тижня Маск сказав, що компанія «отримала приблизні ознаки», що схвалення FAA може надійти у березні.

«Так що зараз, я думаю, ми відстежуємо схвалення регулюючими органами та готовність корабля приблизно в один і той же час», — сказав Маск під час представлення Starship.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України