Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Firefly придбає решту майна Virgin Orbit

Компанія Firefly Aerospace погодилася придбати залишки активів компанії Virgin Orbit — інвентар на двох виробничих потужностях компанії — у рамках процедури її банкрутства.

У поданнях до федерального суду з банкрутства штату Делавер від 15 червня, який контролює процедуру банкрутства Virgin Orbit, представники компаній заявили, що Firefly погодилася купити активи, які не були продані на аукціоні в травні, за $ 3,8 млн.

Зазначені активи є запасами на двох підприємствах Virgin Orbit у Лонг-Біч, Каліфорнія. Це включає двигуни та інші компоненти, виготовлені або вироблені для оакети-носія LauncherOne, які Virgin Orbit виготовляла там. Активи також включають два двигуни, які зберігаються на випробувальному полігоні Virgin Orbit в Мохаве, Каліфорнія.

Ці активи не були продані на аукціоні 22 травня, на якому було продано більшість решти активів компанії. На цьому аукціоні літак Boeing 747 Virgin Orbit і супутнє обладнання були придбані компанією Stratolaunch, головне виробниче підприємство компанії в Лонг-Біч було продано компанії Rocket Lab, а випробувальний полігон Mojave був придбаний компанією Launcher. Ліквідаційна компанія Inliper Acquisition LLC придбала машини та обладнання на другому об’єкті в Лонг-Біч.

Під час аукціону Virgin Orbit заявила, що «вважала, що в інтересах боржників» не продавати майно на об’єктах Лонг-Біч. 15 червня представник Ducera Partners LLC, найнятий Virgin Orbit для допомоги в продажу активів, заявив, що Firefly зробив ставку на активи на аукціоні, але на «рівні, який був неприйнятним».

Переговори тривали після аукціону з кількома сторонами, завершившись пропозицією Firefly за $ 3,8 млн. У документах не розкриваються особи інших сторін, які беруть участь у переговорах щодо активів.

Незрозуміло, які плани має Firefly щодо цих активів. Компанія розробляє власну ракету-носій Альфа, яка здійснила дві польоти; найближчим часом очікується третій запуск для Космічних сил США. Компанія також розробляє місячні посадкові апарати під назвою Blue Ghost і орбітальний транспортний засіб під назвою Space Utility Vehicle.

«Firefly стратегічно зробила ставку та придбала майно Virgin Orbit для значної економії на звичайних готових компонентах, які ми використовуємо в наших продуктових лінійках, і переваги усунення часу доставки ланцюжка поставок, пов’язаного з критично важливими компонентами польоту», — йдеться в заяві Firefly Aerospace від 16 червня.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України