Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Capella співпрацюватиме з Технічним центром космічної та протиракетної оборони армії США

Приватна компанія Capella Space співпрацює з Технічним центром космічної та протиракетної оборони армії США (Space and Missile Defense Technical Center SMDTC) для задоволення потреб армії в спостереженні Землі через швидку постановку завдань і надання даних з супутників-радарів з синтезованою апертурою (SAR).

Відповідно до Угоди про спільні дослідження та розробки (CRADA), оголошеної 21 жовтня, Capella та Лабораторія розробок корисного навантаження армії США будуть досліджувати можливості SAR шляхом моделювання та тестування.

За останній рік Capella встановила відносини з багатьма урядовими установами США, включаючи контракти з ВМС, ВПС, Космічними силами США, Національним агентством геопросторової розвідки та Агентством космічного розвитку Пентагону. Компанія In-Q-Tel, неприбуткова інвестиційна організація розвідувального співтовариства США, також підтримує Capella.

Державні установи в усьому світі є ключовими користувачами даних SAR, ця технологія дозволяє бачити скрізь хмари та робити знімки вдень і вночі. На додаток до зображень, дані SAR можуть виявляти властивості матеріалу об’єктів, а також надати інформацію про вологість, висоту і зміни положення об’єктів з високою точністю.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України