Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Blue Origin представила прототип ракети New Glennна своєму стартовому майданчику

У прес-релізі компанії від 21 лютого йдеться, що цього дня ракета New Glenn успішно викотилася з виробничого комплексу та вперше була вертикально встановлена на майданчику стартового комплексу 36 (LC-36) на станції Космічних сил на мисі Канаверал у Флориді.

Ракета пробуде на майданчику кілька днів для проведення комплексних випробувань заправки (integrated tanking test, ITT). Для цього баки першого ступеня ракети будуть заповнені рідким азотом.

Компанія підтвердила, що перший ступінь New Glenn, встановлений у цьому прототипі, є льотним і використовуватиметься в майбутній місії ракети.

Другий ступінь не призначений для польоту, і тести заправки не плануються. Також під головним обтічником знаходиться макет корисного навантаження.

Цього літа Blue Origin планує провести вогневі випробування першого ступеня з сімома двигунами BE-4. Компанія вже завершує кваліфікаційні випробування. Перший запуск ракети планується незабаром після цього.

Крім того, компанія наразі здійснює роботи з виготовлення чотирьох перших ступенів New Glenn і готує морську платформу для посадок за 997 км від місця старту в Атлантичному океані. Blue Origin планує садити перші ступені New Glenn, починаючи з першого польоту.

Планується здійснювати повторні польоти одного й того ж прискорювача з інтервалом 30 днів. Другі ступені та головні обтічники ракети використовуватимуться одноразово. Готові вже 3 другі ступені, ще 3 знаходяться у виробництві, а також є обтічники для 7-8 польотів ракети. Компанія планує проводити від 12 до 24 запусків на рік, починаючи з двох запусків у цьому році.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України