Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Astra готується до наступного запуску після того, як визначить причину невдалого запуску у серпні

12 жовтня компанія Astra Space, що займається проєктуванням та виготовленням малих ракет-носіїв, а також наданням послуг запуску, повідомила про виявлення причини невдалого запуску своєї ракети у серпні і про підготовку наступної спроби запуску у поточному місяці.

Компанія Astra повідомила, що 28 серпня запуск ракети-носія Rocket 3.3, позначеної як LV0006, не вдався через те, що паливо витекло з системи подачі та загорілось, вимкнувши один з п’яти двигунів першої ступені ракети менш ніж через секунду після старту.

Astra заявила, що внесла необхідні зміни у конструкцію ракети, і на даний час готує запуск своєї наступної ракети-носія LV0007. Цей запуск, другий з двох за контрактом з Космічними силами США і позначений як STP-27AD2, заплановано в одному з двох вікон. Перше вікно – з 27 по 31 жовтня, а друге – з 5 по 12 листопада. Запуск відбудеться з острова Кадьяк на Алясці, де були зроблені три попередні спроби запуску ракет компанії на орбіту.

Майбутній запуск стане четвертою спробою запуску ракети компанії Astra на орбіту. У попередніх трьох запусках ракета не змогла вийти на орбіту, але у ході другого запуску у грудні 2020 року була близька до цього.

Довідково: 5 серпня компанія Astra Space повідомляла про укладання контракту з Космічними силами США на два запуски своєї ракети Rocket 3. Раніше Astra Space повідомляла про підписання контракту з компанією Planet, а також про два окремих контракти з NASA.

12 серпня Astra оголосила про укладення контракту з компанією Spire Global, постачальником космічних даних та аналітики, на виведення на орбіту малих супутників цієї компанії навесні 2022 р.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України