Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Airbus вибирає британський випробувальний центр NSTF для тестування нового супутника SKYNET 6A

Компанія Airbus обрала Національний супутниковий випробувальний центр (National Satellite Test Facility, NSTF) у Гарвеллі, графство Оксфордшир, для проведення всебічних випробувань супутника захищеного зв’язку нового покоління SKYNET 6A Міністерства оборони Великої Британії.

NSTF, що фінансується урядом у сумі £ 116 млн і керується експертами національної лабораторії RAL Space, яка входить до складу Ради наукових і технологічних закладів (Science and Technology Facilities Council, STFC), проведе кампанію тестування супутника SKYNET 6A, включаючи електромагнітну сумісність, а також акустичне та термальне вакуумне випробування, щоб відтворити суворі умови космосу.

Річард Франклін (Richard Franklin), керуючий директор Airbus Defense and Space UK, сказав: «SKYNET 6A розроблений і виготовлений на наших заводах у Стівеніджі та Портсмуті, і всю кампанію випробувань він проходитиме на новому Національному супутниковому випробувальному центрі. Цілком доречно, що перший контракт на випробування об’єкта стосується британського SKYNET 6A наступного покоління, який забезпечить критично важливі можливості безпечного зв’язку для наших збройних сил і допоможе ще більше розширити космічну екосистему та можливості Великої Британії».

Ян Аннетт (Ian Annett), заступник генерального директора Космічного агентства Великої Британії (UKSA), сказав: «Національний супутниковий випробувальний центр є значним доповненням до зростаючої космічної інфраструктури Великої Британії, яке покращить підтримку, доступну для компаній у всій британській космічній галузі, в яких працюють тисячі співробітників по всій країні. Новий об’єкт, першим клієнтом якого стане Airbus Defense and Space, також допоможе залучити нові підприємства будь-якого типу та розміру до Гарвелла та Великої Британії. Це стане каталізатором інвестицій та прискорить розвиток нових технологій на наступні десятиліття – від виробництва передових супутників до безпечного зв’язку, навігації та спостереження Землі».

SKYNET 6A стане першим супутником мережі військового супутникового зв’язку SKYNET milsatcom, який буде повністю розроблений, побудований і випробуваний у Великій Британії. У програмі бере участь команда Airbus із 500 осіб, яку підтримують понад 45 малих і середніх підприємств у Великій Британії. Цей геостаціонарний телекомунікаційний супутник надаватиме послуги безпечного зв’язку для збройних сил Великої Британії по всьому світу після його запуску в 2025 році.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України