Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Кенія та Індія налагоджують двосторонню співпрацю у космічній галузі

21 червня міністр оборони Кенії Аден Дуале (Aden Duale) оголосив, що на даний час Кенія та Індія ведуть двосторонні дискусії щодо можливостей космічної співпраці. Він також висловив упевненість у величезному потенціалі співпраці між Кенійським космічним агентством (KSA) та Індійською організацією космічних досліджень (ISRO).

А. Дуале заявив про це під час дискусій, що відбулися в штабі оборони в Найробі, де він приймав делегацію ВМС Індії. Метою візиту було зміцнення зв’язків між Кенією та Індією в оборонному секторі. Протягом багатьох років між двома країнами склалися міцні та дружні стосунки, які характеризуються спільною військовою підготовкою, обміном інформацією, військово-медичними послугами, військовими навчаннями, культурними заходами тощо.

Зустріч з індійською делегацією, очолюваною віце-адміралом Санджаєм Махіндру, заступником начальника військово-морського штабу, та Намг’я Кхампа, Верховним представником Індії в Кенії, стала продовженням попередньої зустрічі на високому рівні Кенійсько-Індійського спільного комітету з оборонного співробітництва (Kenya-India Joint Defence Cooperation Committee) у листопаді минулого року.

Потенційна співпраця між Кенією та Індією в космічному секторі є захоплюючою перспективою, яка, як очікується, охопить різні сфери, такі як супутникові технології, дистанційне зондування, космічні дослідження тощо. Обидві країни можуть значно просунути космічну науку та технології, використовуючи сильні сторони та досвід одна одної.

Крім того, ця співпраця обіцяє розширення наукових знань, підвищення потенціалу національної безпеки та сприяння економічному розвитку за допомогою діяльності, пов’язаної з космосом. У ході переговорів очікується визначення конкретних напрямків співпраці та спільних проєктів. Партнерство між Кенією та Індією в космічній сфері є свідченням зростаючої важливості дослідження та використання космосу в глобальному масштабі.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України