Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Італійська компанія D-Orbit залучила $ 110 млн для розширення послуг космічної логістики

Італійська компанія D-Orbit, що надає послуги космічної логістики, залучила € 100 млн ($ 110 млн) під час раунду фінансування Series C для розширення своєї діяльності у сфері обслуговування супутників та надання інших послуг.

11 січня компанія оголосила про закриття першого раунду фінансування Series C, яке очолила японська компанія Marubeni Corporation. Також у раунді брали участь фармацевтична та космічна сімейна інвестиційна компанія Avantgarde разом з венчурними фондами CDP Venture Capital Sgr, Seraphim Space Investment Trust, United Ventures, Indaco Venture Partners, Neva SGR Spa та Primo Ventures.

D-Orbit повідомила, що очікує залучити додаткових інвесторів у рамках другого раунду фінансування Series C у першій половині поточного року.

В даний час D-Orbit надає послуги космічної логістики з використанням серії орбітальних буксирів ION. Ці буксири переважно запускалися на ракетах SpaceX Falcon 9, таких як місії Transporter. Останній апарат ION, тринадцятий за рахунком, був вторинним корисним навантаженням на Falcon 9 під час запуску розвідувального супутника Південної Кореї 1 грудня.

D-Orbit планує використовувати фінансування для розширення своїх можливостей, починаючи з космічного транспорту та закінчуючи космічними хмарними обчисленнями та обслуговуванням на орбіті. Фінансування буде також спрямоване на розширення її «операційних можливостей» у США, Європі та Великій Британії. Компанія готується поповнити свій нинішній портфель проєктів з розгортання супутників і тестування корисного навантаження на орбіті такими послугами, як подовження терміну служби супутників і видалення космічного сміття.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України