Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Голова Індійської організації космічних досліджень відкрив приватну космічну лабораторію

15 вересня Індійська організація космічних досліджень (ISRO) повідомила про участь голови ISRO доктора К. Сівана в урочистому відкритті дослідницької космічної лабораторії приватної компанії-стартапу Bellatrix Aerospace. Ця лабораторія реактивного руху, що фінансується з приватних джерел, має обладнання для розробки і тестування електричних та екологічно чистих хімічних реактивних технологій.

Д-р Сіван подякував молодій команді підприємства за створення найсучаснішої установи, де розміщено таке обладнання, як інтегровані термовакуумні випробувальні установки, каталітичні реактори, установки для виготвлення палива, спеціалізовані прилади для нанесення високотемпературного покриття тощо. Під час відкриття лабораторії голові ISRO було продемонстровано запуск двигуна Холла.

Довідково: 24 червня 2020 року Індійський уряд схвалив рішення щодо створення нової організації для розширення участі приватних компаній в космічній діяльності Індії –Індійського національного центру сприяння космічному розвитку та авторизації (IN-SPACe).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України