Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Глава Роскосмосу запевняє, що на космодромі Байконур все в порядку, незважаючи на політичну нестабільність в Казахстані

5 січня глава російського космічного агентства написав в твіттері, що ситуація на космодромі Байконур спокійна, незважаючи на політичні потрясіння в Казахстані.

«На Байконурі день пройшов спокійно. Філії підприємств «Роскосмосу», правоохоронні органи, міські служби та організації працюють у штатному режимі. Оперативний штаб ЗАТО повністю контролює обстановку у місті. Озброєна охорона ключових об’єктів космодрому посилена», – повідомив Рогозін.

Експерт з російських космічних програм Анатолій Зак повідомив, що ЗАТО означає «Закрите адміністративно-територіальне утворення» – місто, для входу в яке потрібен спеціальний пропуск.

Байконур – не єдиний об’єкт Казахстану, важливий для російської космічної програми. Степи на північний схід від Байконуру в напрямку Караганди є місцем посадки кораблів «Союз», які повертаються з Міжнародної космічної станції.

Наступний запуск «Союзу» до МКС, «Союз МС-21», запланований на 18 березня, а наприкінці цього місяця приземляться російські космонавти Антон Шкаплеров і Петро Дубров та астронавт NASA Марк Ванде Хей.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України