Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Франція планує будувати багаторазові космічні ракети

Франція планує створити до 2026 року космічні міні-носії багаторазового використання. Про це заявив президент країни Еммануель Макрон 12 жовтня під час виступу в Єлисейському палаці з презентацією нової інвестиційної програми «Франція-2030».

Макрон висловив упевненість, що Франція повинна зайняти гідне місце в нових тенденціях в освоєнні космосу. На його думку, країні слід забезпечити на новому рівні свій суверенітет в цій області і розвивати передові технології. Французький лідер зазначив, що в зв’язку з таким прагненням перед державою стоїть ряд цілей.

«В першу чергу, це створення міні-носіїв багаторазового використання. Ми сподіваємося досягти цієї мети в 2026 році», – сказав Макрон.

Також важливими завданнями є розробка і використання мікро- і міні-супутників, створення нових поколінь угруповань орбітальних космічних апаратів. Макрон додав, що Франції належить розробити і нові послуги в космічній сфері.

«Франції слід залишатися країною-першопрохідцем в області інновацій. Наша історія – це реалізація найнеймовірніших наукових і космічних задумів», – підсумував Макрон.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України