Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

FAA оцінює можливість використання аеропорту Хантсвілл для посадки космічного літака «Dream Chaser»

9 грудня Федеральна авіаційна адміністрація США (Federal Aviation Administration, FAA) представила проект екологічної оцінки використання міжнародного аеропорту Хантсвілл (Huntsville, штат Алабама, США) для посадки космічного літака «Dream Chaser» компанії Sierra Space.

У 2023 році аеропорт Хантсвілл може стати першим в історії місцем повернення з космосу літака «Dream Chaser». Це космічний літак багаторазового використання, який планується використовувати для доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію.

Планується, що Dream Chaser буде запускатися з мису Канаверал, штат Флорида, досягати космічної станції та приземлиться у Хантсвіллі.

Перш ніж Dream Chaser зможе приземлятися на злітно-посадкову смугу Хантсвілла, FAA має розглянути можливий вплив на навколишнє середовище міста.

«Мета віртуальної публічної зустрічі 9 грудня — поділитися інформацією про проект екологічної оцінки», — повідомив представник FAA Дженніфер Пігготт.

У громадськості Хантсвіллу є два тижні для обговорення проекту екологічної оцінки, перш ніж FAA опублікує остаточну пропозицію. Після цього аеропорт зможе отримати ліцензію на проведення комерційних космічних приземлень літака.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України