Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Директором UNOOSA призначено громадянку Великої Британії Аарті Холла-Майні

26 червня Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерріш оголосив про призначення Аарті Холла-Майні (Aarti Holla-Maini), громадянки Великої Британії, на посаду директора Управління ООН з питань космічного простору (UNOOSA).

А. Холла-Майні змінить Симонетту Ді Піппо, громадянку Італії, якій Генеральний секретар висловив вдячність за її віддане служіння ООН. Генеральний секретар також висловив вдячність керівнику Комітету з політичних та правових питань Нікласу Хедману, який продовжуватиме виконувати обов’язки директора UNOOSA, доки пані А. Холла-Майні не займе цю посаду.

А.Холла-Майні має понад 25 років професійного досвіду у космічному секторі, включаючи управлінські та правозахисні функції. Останнім часом вона обіймала посаду виконавчого віце-президента з питань сталого розвитку у канадській компанії NorthStar Earth & Space; до цього вона понад 18 років була генеральним секретарем Глобальної асоціації операторів супутникового зв’язку.

UNOOSA — організація Генеральної Асамблеї ООН, яка займається реалізацією політики ООН у сфері космосу. Розташована у Відділенні ООН у Відні. UNOOSA реалізує Програму із застосування космічної техніки та веде реєстр об’єктів, що запускаються у космічний простір. UNOOSA також надає підтримку країнам, що розвиваються, у використанні космічних технологій на користь економічного розвитку.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України