Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ДКА та Держгеокадастр підписали Меморандум про співробітництво

6 квітня 2021 року у приміщенні ДКА відбулося підписання Меморандуму між Державним космічним агентством України та Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) про співробітництво у сфері науки, технологій та освіти.

Голова ДКА Володимир Тафтай зазначив, що розвиток такої співпраці є виключно важливим для агентства, оскільки дозволяє перевести у практичну площину результати розробок, які були отримані в рамках Загальнодержавних цільових науково-технічних космічних програм України. Загалом, це дасть змогу забезпечити впровадження інноваційних інструментів супутникового моніторингу та сталий розвиток економіки України.

В.о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський повідомив, що підписання Меморандуму дозволить поглибити співпрацю з ДКА для створення сучасного покриття всієї території України високодетальними космічними знімками, поновити кадастрові карти, виявити порушення у сфері землекористування тощо.

Меморандум створює правову основу для укладання двосторонніх угод і досягнення додаткових домовленостей з питань співробітництва в дослідженні та використанні космічних технологій дистанційного зондування Землі (ДЗЗ), формування високоточних картографічних даних, створенні інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури Держгеокадастру та підвідомчих підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління ДКА та Держгеокадастру, для комплексного збору та обробки інформації, використання технологій ДЗЗ та супутникової навігації для раціонального використання земельних ресурсів держави, розвитку космічної, топографо-геодезичної та картографічної галузей, а також створення Національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України