Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Дату запуску російської місії на Місяць буде визначена навесні 2022 року

3 листопада завідувач відділу ядерної планетології Інституту космічних досліджень Російської академії наук Ігор Митрофанов повідомив, що рішення щодо термінів запуску місії «Луна-25» буде ухвалено у березні-квітні наступного року.

Він пояснив, що на цей час буде досягнуто «повне розуміння за результатами всіх наземних опрацювань космічного апарату».

Митрофанов додав, що з точки зору балістичних вимог найближчою датою відправлення на природний супутник Землі міжпланетна автоматична станція «Луна-25» може стати 25 травня 2022 року. Також, за його словами, добрі балістичні умови збережуться до липня 2022 року.

Довідково: 5 жовтня глава «Роскосмосу» Дмитро Рогозін заявив, що запуск автоматичної станції «Луна-25» в даний час заплановано на липень 2022 року, на два місяці пізніше, ніж було оголошено раніше. Місія зіткнулася з низкою затримок, і була перенесена з жовтня 2021 року на травень 2022 року. Д.Рогозін не коментував причину цієї затримки.

В свою чергу, керівник Інституту космічних досліджень РАН академік Лев Зелений заявив, що відправку до Місяця автоматичної станції «Луна-25» відклали на липень 2022 року через технічні проблеми.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України