Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Azercosmos розпочинає новий етап надання супутникових послуг в Африці

29 листопада Azercosmos оголосив про взаємну домовленість з малайзійським оператором «MEASAT SATELLITE SYSTEMS SDN. BHD» (MEASAT) про те, щоб Azercosmos став єдиним оператором супутника Azerspace 1 на орбітальній позиції 46° східної довготи. Обидві сторони вирішили укласти партнерство, щоб узгодити свій новий стратегічний напрям на космічному ринку.

Відповідно до нещодавно підписаної угоди з MEASAT, Azercosmos буде використовувати всю потужність C-діапазону супутника Azerspace-1/AFRICASAT-1a для надання супутникових послуг у всьому африканському регіоні.

Можливість C-діапазону Azerspace-1 гарантує, що в африканському регіоні Azercosmos забезпечить надання сотень послуг для мільйонів африканських користувачів.

Azercosmos забезпечить безперебійне розповсюдження послуг мовлення, передання даних, відео та аудіо серед понад 100 мільйонів африканських домогосподарств, а також надійне підключення даних у сільській місцевості та в надзвичайних ситуаціях.

«Azercosmos пишається тим, що продовжує надавати високонадійні супутникові послуги, які дозволяють клієнтам розширити свої можливості в Африці», – сказав Марк Гатрі, комерційний директор Azercosmos.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України