Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Azercosmos отримав міжнародний сертифікат Tier IV

Телепорт Космічного агентства Азербайджанської Республіки (Azercosmos) при Міністерстві цифрового розвитку і транспорту Азербайджану оновив сертифікат відповідності Tier IV Всесвітньої асоціації телепортів (World Teleport Association, WTA), повідомляє Azernews.

Зазначається, що телепорт Azercosmos вперше отримав міжнародний сертифікат Tier IV у 2020 році. Це означає, що протягом цих трьох років послуги телепорту Azercosmos повністю відповідали сучасним вимогам щодо високої якості та технологій. Відновлення сертифіката Tier IV телепорту у Баку є гарантією якості послуг, що надаються клієнтам. Це також цінна можливість з точки зору перевірки інфраструктури, обладнання та процедур міжнародною організацією.

Бакинський телепорт, розташований у Головному наземному центрі управління супутниками, надає послуги відстеження та моніторингу сигналів, отриманих із супутників. Крім того, телепорт також надає такі послуги, як хостинг, тобто встановлення, експлуатацію та обслуговування наземних станцій, що належать світовим компаніям. Унікальне та вигідне розташування телепорту, який має достатню площу і в даний час працює з приблизно 20 антенами, дає можливість для глобальних компаній встановлювати бізнес-інфраструктури в Азербайджані.

Програма сертифікації телепортів WTA надає операторам телепортів об’єктивний, прозорий і прийнятий на міжнародному рівні метод документування якості їхніх операцій і послуг. Це також інструмент, що дозволяє клієнтам вибрати найкращі можливі телепорти, постачальників послуг і стратегічних партнерів. На даний момент понад 75 операторів телепортів у світі мають сертифікат Tier IV.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України