Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Астронавти місії Crew-3 та стартові команди NASA проведуть генеральну репетицію перед запуском

У ніч на 30 жовтня екіпаж місії Crew-3 – астронавти NASA Раджа Чарі (Raja Chari), Том Маршберн (Tom Marshburn) і Кайла Баррон (Kayla Barron), а також астронавт ЄКА Маттіас Маурер (Matthias Maurer) – візьмуть участь у генеральній репетиції в Космічному центрі Кеннеді у Флориді в рамках підготовки до майбутнього запуску місії.

Репетиція розпочнеться з того, що команди запуску допоможуть астронавтам Crew-3 одягнути їх скафандри SpaceX – так само, як і в день запуску. Далі екіпаж на автомобілях Tesla Model X відбуде до стартового комплексу 39A.

Ракета SpaceX Falcon 9 і космічний корабель Crew Dragon, які доставлять екіпаж на МКС, прибули на стартовий майданчик і були підняті у вертикальне положення для запуску 27 жовтня. Після прибуття на стартовий майданчик командир корабля Чарі, пілот Маршберн та спеціалісти місії Баррон і Маурер піднімуться на ліфті до входу в космічний корабель Crew Dragon.

На своїх штатних місцях екіпаж перевірить системи зв’язку перед закриттям люка космічного корабля. Репетиція завершиться перевіркою заправки ракети Falcon 9 паливом, що зазвичай відбувається приблизно за 45 хвилин до старту.

Третій пілотований політ за програмою Commercial Crew Program Crew-3 планується здійснити о 2:21 UTC 31 жовтня.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України