Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Американо-індійський стартап Pixxel залучив інвестиції у розмірі $ 36 млн

Стартап у галузі гіперспектральних зображень Pixxel залучив $ 36 млн у раунді фінансування серії B під керівництвом корпорації Google.

1 червня Pixxel оголосив раунд серії B, до якого увійшли Google, а також інвестори Radical Ventures, Lightspeed, Blume Ventures, growx, Sparta та Athera.

Компанія-стартап Pixxel з офісами в США та Індії працює над угрупованням супутників для отримання гіперспектральних зображень. Компанія запустила свої перші супутники Pathfinder у 2022 році та планує створити угруповання з 24 супутників, які планує розгорнути до 2025 року.

Отримане фінансування піде на розробку цього угруповання, а також на аналітичну платформу під назвою Aurora, яка, за словами компанії, використовуватиме технології штучного інтелекту для створення корисних інформаційних продуктів для клієнтів.

Pixxel прагне підключитися до все більш цікавих гіперспектральних даних, які надають набагато більше спектральної інформації, але вже давно мають репутацію таких, з якими важко працювати. Pixxel є однією з шести компаній, які у березні 2023 року уклали угоди з Національним розвідувальним управлінням (NRO) за його програмою Стратегічного комерційного вдосконалення для гіперспектральних зображень. Згідно з угодами, NRO оцінить технічні та бізнес-плани компанії, а пізніше закупить гіперспектральні дані для демонстрацій.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України