Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Алжир прагне подальшого розвитку своєї космічної програми та супутникового потенціалу

Президент Алжиру Абдельмаджид Теббун 12 лютого провів робочу нараду для оцінки поточного стану діяльності Алжирського космічного агентства, вироблення стратегії його майбутньої діяльності для реалізації концепції розвитку космічного сектора країни до 2040 року.

Рішення, прийняті під час наради, спрямовані на оснащення агентства найсучаснішими космічними засобами, розвиток передових космічних технологій, розвиток місцевого космічного потенціалу та полегшення працевлаштування персоналу зі спеціалізованих установ (математики та штучного інтелекту). Підкреслюючи важливість стратегічного партнерства, президент Абдельмаджид Теббун наголосив на необхідності спільного підходу для прискорення та зміцнення позицій Алжиру в глобальній космічній сфері.

У нараді взяли участь ключові урядовці та вище військове керівництво, у тому числі начальник штабу Народної національної армії генерал Саїд Ченгріха, щоб розробити комплексний план розвитку для реалізації амбітних цілей Алжиру в космосі. За словами президента Абдельмаджида Теббуна, «дослідження космосу – це колективна справа. Працюючи разом з нашими глобальними партнерами, ми зможемо подолати проблеми, що стоять попереду, і розкрити весь потенціал нашої космічної програми».

Підвищена увага Алжиру до космічних ініціатив відбувається на тлі регіональних подій, зокрема нещодавньої закупівлі Марокко супутників у Ізраїлю, що свідчить про зростаючу конкуренцію та стратегічне значення в регіональному космічному секторі.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України