Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія SES Space & Defense надаватиме послуги«керованого супутникового зв’язку» Сухопутним військам США

SES Space & Defense, американська дочірня компанія люксембурзького супутникового оператора SES, оголосила 24 липня про укладення контракту на суму $ 3,6 млн на надання послуг супутникового зв’язку для Сухопутних військ США (СВ США).

Контракт є частиною пілотної програми, ініційованої СВ США у вересні 2023 року з метою вивчення моделі «супутниковий зв’язок як керована послуга» (Satellite Communications (SATCOM) as a Managed Service, SaaMS), що є відходом від традиційних військових контрактів на супутникову ємність. За цією моделлю SES надаватиме комплексні послуги, включаючи супутникову пропускну здатність, наземну інфраструктуру та управління мережею.

Виконавчий офіс програми з командування, управління та зв’язку тактичного рівня (Program Executive Office for Command, Control, Communications-Tactical, PEO C3T) СВ США минулого року оголосив про вибір компаній SES та Intelsat для цього пілотного проєкту, який має на меті надати інформацію для прийняття рішення щодо майбутніх закупівель, що потенційно призведе до ширшого впровадження підходу з використанням керованих послуг.

Вартість контракту, яка раніше не розголошувалася, коли у вересні СВ США оголосили про вибір SES і Intelsat для пілотного проєкту, тепер була оголошена в розмірі $ 3,6 млн.

Девід Філдс, президент і генеральний директор SES Space & Defense, сказав, що програма є «чудовою можливістю для SES Space & Defence продовжувати підтримувати своїх армійських клієнтів, використовуючи справжню багатоорбітальну стратегію та багатодіапазонний супутниковий флот».

SES, яка керує угрупованням із понад 70 супутників на геостаціонарній і середній навколоземних орбітах, у рамках пілотної програми підтримуватиме бойові командування в Північній Америці (NORTHCOM), Європі (EUCOM) та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (USINDOPACOM).

SATCOM as a Managed Service – це перехід від звичайного підходу СВ США щодо придбання комерційного супутникового зв’язку від самокерованої інфраструктури до закупівлі послуг більш раціоналізованої моделі, керованої провайдером.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України