Анімація у відео, оприлюдненому Китайським пілотованим космічним агентством (CMSA) на симпозіумі Human Space Symposium, демонструє астронавтів, які керують місяцеходом що преміщується поверхнею Місяця, і показує триденний маршрут із зоною посадки в центрі.
Згідно з відео, китайська місія пілотованої посадки на Місяць буде зосереджена на освоєнні критичних технологій, таких як пілотовані польоти Земля-Місяць туди й назад, короткочасне перебування на поверхні Місяця та спільне дослідження людини та робота.
Місія включатиме ряд завдань, включаючи посадку, подорожі, відбір проб, дослідження та повернення на Землю.
Китай прагне здійснити пілотовану посадку на Місяць до 2030 року. Використовуючи льотні випробування з екіпажем і пілотовані місії на Місяць, Китай планує провести широкомасштабні космічні наукові експерименти, спрямовані на три ключові сфери, включаючи місячну науку, дослідження ресурсів і використання.
Виробництво та наземні випробування прототипів ракети-носія Long March-10, пілотованого космічного корабля Mengzhou, посадкового модуля Lanyue, скафандра, який будуть носити астронавти, і місяцехода тривають.
Наземні споруди та обладнання для виробництва та випробувань були завершені та запущені в експлуатацію, а будівництво стартового майданчика Веньчан триває за планом.
На симпозіумі Human Space Symposium, який відбудеться 21-22 листопада в місті Шеньчжень на півдні Китаю, академіки, провідні вітчизняні експерти та астронавти обговорять такі теми, як наукові досягнення космічної станції та будівництво та функціонування національної космічної лабораторії.