Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

До 2032 року ринок комерційних супутникових зображень зросте на 11,5%

Очікується, що сегмент збору геопросторових даних і картографування буде домінувати на ринку в майбутньому, забезпечуючи: точне картографування для планування військових операцій, пошукових і рятувальних місій та збільшуючи використання супутникових зображень у державному управлінні. Все це сприятиме зростанню світового ринку комерційних супутникових зображень. Крім того, впровадження нових технологій, таких як електричні двигуни корекції орбіти, камери високої просторової розрізненості, покращення спектрального сканування підвищує інтерес інвесторів та споживачів послуг. 

Розмір глобального комерційного ринку супутникових зображень неухильно зростає через зростаючий попит на геопросторові дані.

В залежності від потреб користувачів сучасний ринок ДЗЗ має сегменти: картографування; міське планування та розвиток; боротьба зі стихійними лихами; управління природними ресурсами; спостереження та безпека; оборона та розвідка й інші. 

Основні регіони: Північна Америка, Європа, Азіатсько-Тихоокеанський, Латинська Америка, Близький Схід та Африка.

У 2021 році урядовий сегмент займав найбільшу частку, на нього припадало більше однієї п’ятої світового ринку комерційних супутникових зображень. прогнозується, що цивільне будівництво та археологія зростуть до 13,2% протягом 8 років.

За регіонами Північна Америка мала найбільшу частку у 2021 році, займаючи майже дві п’ятих загального ринку, і очікується, що до 2031 року це домінування продовжиться. Проте, за прогнозами, Азіатсько-Тихоокеанський регіон матиме найшвидший приріст до 12,9% протягом прогнозованого періоду.

Аналіз застосувань показує, що в 2021 році сегмент картографування займав найвищу частку, більш ніж однієї чверті ринку, що за оцінками продовжиться у наступні роки. Однак прогнозується, що сегмент оборони та розвідки продемонструє найвище зростання у 13,3% з 2022 по 2031 рік.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України