Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Землетрус з розрахунковою інтенсивністю в джерелі близько 6 балів. Західна частина острова Хонсю, Японія.

Джерело землетрусу знаходиться в західній частині острова Хонсю, Японія, на глибині 10 км. За класифікацією землетрусів відноситься до дуже сильних.

Переляк і паніка, відчувають хвилювання навіть водії автомобілів. Де-не-де ламаються гілки дерев. Здригаються та інколи перекидаються тяжкі меблі. Частина світильників, які висять, пошкоджується. Окремі випадки розривання стиків трубопроводів. Пам’ятники і статуї зсовуються з місця. Могильні камені перекидаються. Кам’яні загородження руйнуються. Невеликі зсуви на крутих скосах ям і насипах доріг, тріщини в ґрунтах досягають декількох сантиметрів. Утворюються нові водоймища. Деякі пересохлі криниці наповнюються водою, а криниці, які існують, пересихають. У багатьох випадках міняється дебіт джерел і рівень води в криницях.

ДатаЧас в джерелі (київський)Координати джерелаМагнітуда (за шкалою Ріхтера)Місце джерела
широтадовгота
05.05.202308:42:0337,51° пн.ш.137,25° сх.д.6,0Західна частина острова Хонсю, Японія

Джерело землетрусу знаходиться в західній частині острова Хонсю, Японія, на глибині 15 км. За класифікацією землетрусів відноситься до сильно помірних.

Землетрус відчувається більшістю людей як усередині приміщення, так і під відкритим небом. Багато людей, які знаходяться в будівлі, лякаються і вибігають на вулицю. Деякі люди гублять рівновагу. Домашні тварини вибігають з приміщень. У небагатьох випадках може розбиватися посуд та інші скляні вироби, падають книги. Можливі переміщення тяжких меблів, чути дзвін на дзвіницях. У небагатьох випадках у сирих ґрунтах можливі тріщини шириною до 1 см. У гірських районах окремі випадки зсувів. Спостерігаються зміни дебіту джерел і рівня води в криницях.

ДатаЧас в джерелі (київський)Координати джерелаМагнітуда (за шкалою Ріхтера)Місце джерела
широтадовгота
05.05.202315:58:0337,48° пн.ш.137,27° сх.д.5,5Західна частина острова Хонсю, Японія
Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України