Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Завершилися оперативні збори та спецтренування НЦУВКЗ

20-24 вересня в селі Новосілки Вишгородського району на території Оздоровчо-реабілітаційного центру «Мрія» відбулися оперативно-спеціальні збори керівного складу НЦУВКЗ та керівників філій. Теоретичні та практичні заняття були присвячені актуальним питанням геополітики, національної безпеки, організації планування та управління  вітчизняним КА.

У спецтренуваннях, які відбулися в рамках підготовки до запуску КА «Січ 2-30», були задіяні чергові розрахунки наземного комплексу управління та наземного інформаційного комплексу. Відпрацьовувалися питання злагодженості та взаємодії чергових розрахунків, дій оператора космічної системи «Січ 2-30» під час проведення комплексних та міжвідомчих випробувань запуску КА, льотно-конструкторських випробувань «Січ 2-30» та штатної льотної експлуатації. Також відпрацьовувався інформаційний обмін між Центром управління польотом (ЦУП) КА, станції управління СКТРЛ-М1, станції ПС-8.2

У спецтренуваннях були задіяні цивільні та військові співробітники НЦУВКЗ, у тому числі цьогорічні випускники Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова. Такі тренування відбулися вперше за останні 10 років.

Оперативно-спеціальні збори керівного складу НЦУВКЗ та спецтренування пройшли вдало – всі поставлені завдання були виконані.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України