Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Законопроект США про витрати на національну оборону збільшує фінансування космічних програм

За оцінкою аналітиків консалтингової компанії Avascent, оприлюдненою 16 грудня, Закон США про витрати на національну оборону у 2022 році (FY2022 National Defense Authorization Act, NDAA), який нещодавно був ухвалений Конгресом і очікує підпису президентом, додає понад $ 645 млн на фінансування космічних програм Міністерства оборони, що є більше запиту адміністрації Байдена.

Бюджетний запит президента США на 2022 фінансовий рік включав $ 15,3 млрд на закупівлю, дослідження та розробку космічних систем і технологій, що на 13,8% більше, ніж було виділено Конгресом у 2021 році. NDAA санкціонує збільшення на $ 645,7 млн, що на 4,2% більше, ніж запит президента, і на 18,6% більше, ніж асигнування 2021 року.

З цих додаткових $ 645,7 млн $ 548,7 млн призначено на супутники Космічних сил США та програми ракет-носіїв, а також $ 205,2 млн на таємні програми, йдеться у звіті Avascent. Фінансування космічної діяльності у NDAA також було збільшено для Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA), Агентства космічного розвитку (SDA) та Агентства протиракетної оборони (MDA).

Конгрес через NDAA «надіслав чітке посилання про те, що він робить все можливе для космосу», – йдеться у звіті.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України