Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ЄКА та CNES підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки програми SpaceFounders

3 липня Європейське космічне агентство (ЄКА) і Національний центр космічних досліджень Франції (CNES) підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки програми ЄКА SpaceFounders. Цей стратегічний альянс посилає потужний сигнал про розширення діалогу та близькості між провідними космічними установами та стартапами, що є значним кроком до більш надійної та інноваційної європейської космічної галузі.

Програма SpaceFounders, спільна ініціатива CNES, Університету Збройних сил Німеччини (UniBW) та Італійського космічного агентства (ASI), є європейською ініціативою підтримки стартапів, що займаються космічними технологіями. Програму підтримали Німецьке космічне агентство (DLR), компанії Airbus Defense & Space, Thales Alenia Space, Beyond Gravity та ЄКА.

Відповідно до підписаного Меморандуму ЄКА активно сприятиме ключовими напрямками програми SpaceFounders.

Директор з комерціалізації, промисловості та конкурентоспроможності ЄКА Джеральдін Наджа (Geraldine Naja) прокоментувала перспективи програми, сказавши: «SpaceFounders стала головним прискорювачем SpaceTech в Європі. Ми підтримували програму з самого початку, і зараз ідеальний час, щоб нарешті формалізувати нашу співпрацю та зусилля».

Наступна фаза SpaceFounders, яка розпочнеться у вересні та триватиме до грудня 2023 року, значно виграє від різноманітних ініціатив ЄКА. До кінця року SpaceFounders планує включити 40 випускників, які є керівниками швидкозростаючих європейських стартапів Newspace, таким чином зміцнюючи найбільш заангажовану спільноту Європи в цьому секторі.

Люсі Кампаньоло (Lucie Campagnolo), генеральний директор SpaceFounders France, підтримала ці почуття: «Участь ЄКА є захоплюючою главою в нашій подорожі. Їхній досвід і ресурси значно збагатять наші пропозиції та прискорять зростання наших стартапів».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України