Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Японія підписала протокол обговорення проєкту технічного співробітництва з Парагваєм

19 червня у столиці Парагваю м. Асунсьйон Японське агентство міжнародного співробітництва (Japan International Cooperation Agency, JICA) та Космічне агентство Парагваю (Agencia Espacial del Paraguay, AEP) підписали протокол обговорень (Record of Discussions, R/D) щодо «Проєкту управління прикладними космічними програмами, які застосовуються для соціально-економічного розвитку», першого проєкту технічної співпраці JICA з космічним агентством у Латинській Америці. На церемонії підписання були присутні заступник міністра закордонних справ Парагваю Рауль Сільверо Сільваньї (Raúl Silvero Silvagni) та президент JICA Танака Акіхіко (Tanaka Akihiko).

AEP має на меті використовувати космічні технології для соціального та економічного розвитку країни, одночасно забезпечуючи безпечне життя її громадян. Проєкт у співпраці з Японським агентством аерокосмічних досліджень (JAXA) зміцнить спроможність AEP використовувати космічні технології та проводити дослідження і розробки, а також експерименти з використанням супутникових даних для вирішення проблем у важливих сферах Парагваю.

Завдяки таким зусиллям цей проєкт сприятиме прийняттю рішень на основі геопросторової інформації, в основному з використанням космічних технологій, і зміцнить потенціал Парагваю у сфері боротьби зі стихійними лихами та розвитку аграрного виробництва і скотарства. Таким чином, це сприятиме досягненню Цілей сталого розвитку (Sustainable Development Goals), схвалених на Саміті ООН зі сталого розвитку на період з 2015 до 2030 року, а саме: 9-ї цілі (Промисловість, інновації та інфраструктура), 13-ї – (Пом’якшення наслідків зміни клімату) і 15-ї – (Захист та відновлення екосистем суші).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України