Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Всесвітній економічний форум визнав компанію Orbit Fab піонером технологій 2023 року

Всесвітній економічний форум включив американську компанію Orbit Fab, яка спеціалізується на обслуговуванні та заправці космічних апаратів на орбіті, до списку 100 найперспективніших піонерів технологій 2023 року. До зазначеного списку включені інноваційні компанії, які вирішують глобальні проблеми, таки як зміна клімату та охорона здоров’я.

Всесвітній економічний форум (WEF) —міжнародна організація, зосереджена на державно-приватному співробітництві, найбільш відома своїми щорічними зустрічами в Давосі, Швейцарія.

«Ми раді вітати Orbit Fab у нашій когорті технологічних піонерів у 2023 році», — сказала Верена Кун (Verena Kuhn), голова Інноваційної спільноти WEF. «Orbit Fab та її колеги-піонери знаходяться в авангарді інновацій, необхідних для вирішення найнагальніших світових проблем. Ми з нетерпінням чекаємо на їхній внесок у змістовну роботу Форуму, яка об’єднує державний і приватний сектори для вирішення цих глобальних проблем».

Бути визнаним престижним Всесвітнім економічним форумом є дуже важливою показником для Orbit Fab, чий товарний слоган: «заправні станції у космосі».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України