Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

ВПС Південної Африки планують у 2024 році провести космічний симпозіум

На нещодавно проведеній у Південно-Африканській Республіці (ПАР) національній космічній конференції, організованій Національним космічним агентством ПАР (SANSA) та її партнерами, включаючи ВПС ПАР (SAAF), командувач SAAF генерал-лейтенант Уайзман Мбамбо повідомив про плани SAAF щодо взаємодії з космічним сектором і проведення космічного симпозіуму для зацікавлених сторін космічної галузі повідомило 5 вересня південно-африканське видання Defense Web. Проведення космічного симпозіуму передбачається провести разом з виставкою Africa Aerospace and Defense (AAD), яка планується у вересні 2024 року,

Оцінюється, що проведення цього заходу ще більше зміцніть прагнення ВПС ПАР позиціонувати себе в авангарді космічних можливостей, активно сприяючи національному розвитку.

У липні генерал Мбамбо повідомив про створення у складі SAAF Космічної командної секції Південної Африки (South African Space Command Section, SASCS) для управління і координації космічної діяльності, пов’язаної з обороною, у співпраці з Національним космічним агентством ПАР (SANSA) та іншими державними установами. За словами генерала, «за умови продовження інновацій та співпраці майбутнє країни в космосі виглядає багатообіцяючим і підтверджує прагнення ПАР стати космічною державою. Військово-повітряні сили залишаються відданими інноваціям і дотримуються своєї місії — ефективно служити нації у космічній галузі».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України