Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Відбулася IV науково-практична конференція «Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи»

Упродовж двох днів, 9 та 10 вересня 2021 року, на базі ОПРЦ «Мрія» Національного центру управління та випробувань космічних засобів тривала  IV науково-практична конференція «Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи».

У заході взяли участь фахівці вищих навчальних закладів  України, наукових установ Національної академії наук України та Міністерства оборони України, зокрема:

  • Поліського національного університету;
  • Національного університету оборони України імені Івана Черняховського;
  • Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління;
  • Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара;
  • Житомирського військового інституту;
  • Головної Астрономічної обсерваторії;
  • Представники центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Київської області.

Під час пленарних засідань  та роботи  в секціях обговорювалися результати наукових досліджень у галузі аерокосмічних технологій, перспективні напрямки космічних систем, а саме дистанційне зондування Землі та методи обробки даних ДЗЗ, зв’язок і навігація. Розглядалися питання глобальної інформаційної системи та  використання космічних систем у моніторингу рухомих об’єктів у повітряному, морському та наземному просторах.

Можливостям НЦУВКЗ в інтересах економічного сектору та сектору безпеки і оборони була присвячена доповідь фахівців Національного центру. Про використання спільних напрацювань в аграрному секторі говорили представники Поліського національного університету. Загалом  учасниками науково-практичної конференції піднімалися  різнобічні, актуальні  теми.     

Представлені  доповіді  зацікавили не лише  науковців, а й  представників органів виконавчої влади. Під час  дискусій і  обговорень  акцентувалася особлива увага на необхідності   впровадження  наукових досягнень  у різних сферах економіки та безпеки України.  

 Учасники IV науково-практичної конференції домовилися про посилення  координації спільних наукових досліджень.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України