Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

В Одесі відбувся V ювілейний міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Odesa 5T Inves»

10-11 вересня в Одесі відбувся V ювілейний міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Odesa 5T Inves». За цей п’ятирічний період захід знайшов дивовижну популярність та зацікавленість з боку більш ніж 70-ти великих компаній, готових розглядати Одесу, як найбільш перспективне поле для можливості представляти власні бізнес інтереси в регіоні.

Вітальне слово Геннадія Труханова, міського голови, показало всім учасникам та спостерігачам, на скільки динамічно змінюються акценти у ставленні до бізнесу, створюються умови пріоритетності для тих, хто готовий не словами, а реальними проектами інтегрувати власні комерційні можливості, тим самим зміцнюючи загальну інвестиційну значимість нашого регіону.

Звичайно ж, коли ми починаємо говорити про сучасні програми розвитку, вже звичним для всіх стає розуміння того, що космічні технології і рішення, якщо образно висловитися – літають в небі, а працюють і «заробляють» на них на землі.

Цього року «космічний» десант був представлений керівниками державних служб, які представляють величезний потенціал, створений українськими інженерами та спеціалістами за багато десятиліть наукової, експериментальної та наполегливої праці цілої науково-технічної галузі.

Володимир Усов – Голова Національного Космічного Агентства України.


Володимир Присяжний – Начальник Національного центру управління та випробування космічних засобів (НЦУВКЗ) ДКА.


Сергій Янчевський – начальник інформаційно-аналітичного відділу Національного центру управління та випробувань космічних засобів.

Доповідь по темі: “Можливості космічних технологій для бізнесу та муніципальних потреб

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України