Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

В Монако створено космічне агентство

14 жовтня посольство Князівства Монако в США повідомило, що князь Альбер II (Prince Albert II) офіційно схвалив створення Управління з космічних питань (Office of Space Affairs), яке буде опікуватися розвитком космічної промисловості країни.

Створення нового урядового офісу є результатом численних звернень з боку компаній аерокосмічної бізнес-спільноти Монако, діяльність яких пов’язана з виробництвом наносупутників для спостереження Землі, супутників зв’язку та планетарних роверів.

Створивши «єдине вікно» для вирішення питань, пов’язаних з аерокосмічною галуззю, підзвітне Департаменту цифрових платформ та ресурсів (під керівництвом Державного міністра), Князівство робить перші кроки на шляху підтримки зростання та розвитку цих компаній шляхом упорядкування адміністративних процедур, а також буде виконувати функцію урядового координатора для будь-якого майбутнього аерокосмічного бізнесу, який захоче започаткувати свою діяльність в Монако.

На міжнародному рівні Управління з космічних питань представлятиме Князівський уряд у відповідних міжнародних організаціях у співпраці з Департаментом зовнішніх зв’язків та співробітництва. Управління з космічних питань буде взаємодіяти зі своїми колегами в інших країнах для обміну знаннями, сприяння економічному співробітництву та надання допомоги монакським компаніям в аерокосмічній та суміжних галузях.

За повідомленням посольства Монако в США, Управління з космічних питань, яке було офіційно створено 2 серпня 2021 р. згідно з Суверенним розпорядженням № 8.809, у жовтні проведе зустріч із зацікавленими сторонами аерокосмічної галузі з метою розробки плану дій у відповідності до їх потреб.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України