Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

В Індії пройшов саміт лідерів космічної економіки G20

Четверта зустріч лідерів космічної економіки країн G20 (Space Economy Leaders Meeting, SELM-G20), що відбулася у Бенгалурі (Індія) 6-7 липня, була присвячена обговоренню партнерства у космічній галузі. Зустріч стала першою у реальному форматі під егідою G20, попередні три зустрічі були організовані у віртуальному та гібридному форматах. Тема заходу — «На шляху до нової космічної ери» відповідно до теми саміту G20 «Одна Земля, один космос і одне майбутнє».

SELM об’єднав представників 27 національних космічних агентств, включаючи лідерів 18 країн G20 і 9 запрошених країн.

Першого дня глави національних космічних агентств, лідери космічної промисловості G20 та запрошених країн провели дискусії щодо збільшення частки космічної економіки у світовій економіці. Під час заходу також організовано виставку, що демонструє космічну діяльність Індії та можливості індійської космічної промисловості.

У завершальний день пройшла сесія про партнерство космічної галузі. Голова компанії IN-SPACe доктор Паван Кумар Ґоенка (Dr. Pawan Kumar Goenka) виступив зі вступним словом. Під час заключної сесії Space Business Connect відбулися зустрічі у форматі B2B (business-to-business) та презентації представників галузі. Делегати відвідали провідну індійську авіабудівну компанію HAL (Hindustan Aeronautics Limited) та інші підприємства галузі, що працюють у космічному секторі. Зустріч завершилася культурною програмою. Очікується, що матеріали зустрічей сприятимуть досягненню мети підвищення частки космічної економіки у світовій економіці.

Глава Індійської організації космічних досліджень (ISRO) д-р С. Соманат, представляючи подію в Бенгалурі, відмітив: «Це бездоганне свідчення зростаючої важливості продуктів і послуг космічної техніки для розвитку світової економіки. Рівень участі та значення кількість цього заходу зростає з часу першого видання цього заходу, три роки тому».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України