Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Управління з дослідження аномальних явищ МО США представило свій новий веб-сайт

30 серпня Управлінням з дослідження аномальних явищ у всіх сферах (All-domain Anomaly Resolution Office, AARO) Міністерства оборони США представило новий веб-сайт, де урядовці США та військовий персонал можуть повідомляти про власні спостереження непізнаних аномальних явищ (unidentified anomalous phenomena, UAP).

Начальник AARO доктор Шон Кіркпатрік (Dr. Sean Kirkpatrick) повідомив, що веб-сайт використовуватиметься для інформування громадськості про висновки ARRO, а також для надання можливості громадськості повідомляти про спостереження UAP.

Сайт ще розробляється, на ньому є розділ, де управління «прийматиме звіти від урядових службовців США, військовослужбовців або підрядників, які безпосередньо працюють з урядовими програмами чи діяльністю США, пов’язаною з UAP, починаючи з 1945 року». Ці звіти допоможуть управлінню завершити історичний облік таких подій, як того вимагає Конгрес США.

На сайті також описується місія управління, яка полягає в тому, щоб «мінімізувати можливість виникнення технічних та розвідувальних несподіванок шляхом синхронізації наукової, розвідувальної та оперативної ідентифікації UAP, їх визначення та пом’якшення можливих загроз поблизу зон, важливих для національної безпеки».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України