Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Угода про науково-технічне співробітництво між ДП «АМПУ» та НЦУВКЗ

В Одесі відбулася зустріч між представниками ДП «АМПУ» та Національного центру управління та випробувань космічних засобів. У робочому форматі були обговоренні питання взаємодій та співпраці в рамках «Угоди про науково-технічне співробітництво».

На зустрічі представниками від НЦУВКЗ були:

  • Керівник Сектора регіонального розвитку та координації «Причорноморський» (м.Одеса) – Соколов Андрій Володимирович.
  • Перший заступник керівника НЦУВКЗ – Волох Костянтин Пилипович.
  • Начальник відділу аналітики НЦУВКЗ – Брухно Ігор Вікторович.

На зустрічі йшлося про підвищення рівня безпеки мореплавства та навігації на Чорному та Азовському морях. Керівництво ДП «АМПУ» та НЦУВКЗ обговорили можливості Центру, які можуть бути використані Адміністрацією Морських портів України в сфері попередження, своєчасного виявлення та відстеження випадків забруднення Чорного моря, як в акваторіях морських портів України, так і на підходах до них.

Важливо, що вже найближчим часом, ДП «АМПУ» зможе слідкувати за станом акваторій та безпекою судноплавства з використанням можливостей космічного моніторингу морської поверхні. Також буде розроблена програма моніторингу подальшого руху суден з використанням космічних технологій відстеження та ідентификації будь-яких рухомих об’єктів на всіх частинах морських акваторій України

.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України